Nagrody dla kierowców, czyli zakończenie akcji "Nie po oczach" - Sprawdzili samochody - KPP Śrem

Sprawdzili samochody

Nagrody dla kierowców, czyli zakończenie akcji "Nie po oczach"

Losowanie nagród zakończyło kolejną już edycję policyjnej akcji prewencyjnej "Nie po oczach", którą Komenda Powiatowa Policji w Śremie organizuje od 23 lat.

Przypomnijmy, że tegoroczna akcja „Nie po oczach” odbyła się 19 i 20 października. W tych dniach na terenie Stacji Kontroli Pojazdów, która mieści się w Śremie przy ulicy Sikorskiego, odbyło się bezpłatne sprawdzanie i ustawianie świateł, sprawdzanie stanu układu kierowniczego i hamulcowego, a także przegląd gaśnic. Ogółem przez dwa dni w przedsięwzięciu wzięło udział 214 kierowców z całego powiatu śremskiego.

Co roku nieodłącznym elementem naszej akcji jest losowanie nagród dla tych, którzy wzięli w niej udział.

Tegoroczne losowanie odbyło się w czwartek, 7 listopada, w siedzibie firmy INTERmedi@, a uczestniczyli w nim: mł. insp. Konrad Bartłomiejczak I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Śremie, Piotr Ruta Wicestarosta Śremski, Marian Goliński Komendant Straży Miejskiej w Śremie, podkom. Piotr Nowacki Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego, Adrian Wartecki z Urzędu Miejskiego w Śremie i podinsp. Ewa Kasińska rzecznik śremskiej Policji.

Całość, jak zwykle, prowadził Tomasz Frąckowiak, który też rozmawiał z uczestnikami losowania o różnych aspektach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Lista osób nagrodzonych w naszej akcji znajduje się na stronach internetowych:

https://srem.naszemiasto.pl/nie-po-oczach-losowanie-nagrod-w-jesiennej-akcji-sremskiej/ar/c15-7419128

https://portalsremski.pl/pl/11_wiadomosci/40257_rem_lista_nagrodzonych_w_akcji_nie_po_oczach.html 

Zostanie też opublikowana w "Tygodniu Ziemi Śremskiej", a  nagrody można odbierać w siedzibie firmy INTERmedi@, która mieści się w Śremie przy ul. Modrzewskiego 1a.

Ponadto o tym, kto wygrał będzie można usłyszeć w lokalnej telewizji "Tele Relax", której dziennikarz nagrywał całość losowania.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ORGANIZUJĄ Z NAMI AKCJĘ „NIE PO OCZACH”, A KIEROWCÓW ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU!

/ Ewa Kasińska /