KPP Śrem

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
PRACA W POLICJI
Jeżdżę wzorowo punkty sprawdzam cyfrowo
HIV/AIDS
FUNDACJA POMOCY WDOWOM I SIEROTOM PO POLEGŁYCH POLICJANTACH

Najczęściej czytane

 1. Komendant podsumował wyniki pracy śremskiej Policji za 2017 rok

  Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak, w obecności I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Romana Kustera, władz samorządowych, Prokuratora Rejonowego, policjantów i pracowników naszej Komendy, przedstawił wyniki pracy śremskiej Policji za 2017 rok.

 2. Na ręce Komendanta wpłynęły podziękowania

  Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Śremie insp. Sławomira Jądrzaka wpłynęły podziękowania od Drużyny Szpiku podpisane przez Szefową Drużyny Dorotę Raczkiewicz.

 3. Sześć osób zatrzymanych z narkotykami

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie wspierani przez funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji z Poznania prowadzili wzmożone działania pn. „Dyskoteka”, które ukierunkowane były na zwalczanie przestępczości narkotykowej. W sumie funkcjonariusze zatrzymali sześciu mężczyzn z narkotykami. Osoby te trafiły do policyjnego aresztu, a następnie usłyszały zarzuty i zostały przesłuchane. Wszyscy mężczyźni przyznali się do posiadania narkotyków i teraz czekają ich sprawy w sądzie.

 4. Asp. szt. Maciej Głochowiak przeszedł na emeryturę

  16 lutego, w sali konferencyjnej naszej jednostki, odbyło się uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę asp. szt. Macieja Głochowiaka, który blisko 30 lat pracował na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Doświadczony funkcjonariusz wiele ciepłych słów uznania usłyszał od mł. insp. Konrada Bartłomiejczaka I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Śremie.

 5. Komendanci spotkali się z dziennikarzami

  Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak oraz jego Zastępca mł. insp. Konrad Bartłomiejczak spotkali się z przedstawicielami lokalnych mediów, aby podsumować wyniki pracy śremskich mundurowych za 2017 rok i przedstawić założenia zaplanowane do realizacji w 2018 roku. Konferencja była także okazją do tego, aby odpowiedzieć na pytania dziennikarzy i podziękować im za współpracę na rzecz bezpieczeństwa w powiecie śremskim.

 6. Policjanci zatrzymali podejrzanych o zgwałcenie młodej kobiety

  Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o zgwałcenie młodej kobiety. Na wniosek Policji i prokuratury sąd podjął decyzję o aresztowaniu podejrzanych.

 7. Policjanci zatrzymali uciekiniera, nieodpowiedzialnego kierowcę

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Brodnica, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i był pod wpływem alkoholu. Mężczyźnie grozi więzienie i zakaz prowadzenia pojazdów.

 8. Komendant wprowadził nowych Naczelników

  Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak za lata wzorowej służby podziękował przechodzącemu na emeryturę asp. szt. Maciejowi Głochowiakowi Naczelnikowi Wydziału Kryminalnego i jego obowiązki powierzył asp. Dawidowi Lempaszak, a obowiązki Zastępcy Naczelnika tego Wydziału powierzył asp. Jarosławowi Kmiecik.

 9. Tragiczny w skutkach wypadek przy pracy

  Wczoraj, na terenie firmy w Śremie doszło do tragicznego w skutkach wypadku przy pracy. Pracownik zakładu został przygnieciony przez element naprawianego urządzenia. Mężczyzna zmarł w wyniku poniesionych obrażeń ciała. Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

 10. Policjanci zatrzymali kolejne uprawnienia do kierowania

  Policjanci drogówki z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali uprawnienia do kierowania mężczyźnie, który przekroczył dopuszczalną liczbę punktów karnych. Na trzy miesiące prawo jazdy stracił też kolejny pirat drogowy, który nadmiernie przekroczył prędkość i nie zważając na bezpieczeństwo swoje oraz innych, pędził w terenie zabudowanym ponad 100 km/h.