Zapraszamy na kolejną akcję bezpłatnego znakowania rowerów ! - Prewencja - KPP Śrem

Zapraszamy na kolejną akcję bezpłatnego znakowania rowerów !

_25.05.15r 

 

Po raz kolejny Komenda Powiatowa Policji w Śremie, Urząd Miejski w Śremie i Straż Miejska zachęcają do bezpłatnego znakowania i rejestracji rowerów.

Przypomnijmy, że inauguracja projektu odbyła się 1 maja w Śremie na Promenadzie, przy wypożyczalni rowerów. Akcja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców. Frekwencja dopisała, w kolejce do znakowania jednośladów stanęli rodzice z dziećmi oraz seniorzy.

1 czerwca br., w godz. 14.00 – 17.00, w Śremie przy Bibliotece Publicznej – ul. Grunwaldzka 10, odbędzie się kolejna odsłona przedsięwzięcia.

Policjanci i strażnicy miejscy będą bezpłatnie znakowali rowery sprawne technicznie i posiadające obowiązkowe wyposażenie. Właścicieli jednośladów prosimy o zabranie ze sobą dowodów osobistych. Zapraszamy osoby pełnoletnie oraz dzieci wraz z rodzicami.

W ramach akcji Twój rower otrzyma numer ewidencyjny, który umieszczony zostanie w rejestrze prowadzonym przez Straż Miejską w Śremie. Otrzymasz też potwierdzenie przystąpienia do projektu.

Jeżeli nie będzie Cię w Śremie 1 czerwca lub z innych względów nie będziesz mógł tego dnia być z nami, a chcesz oznakować rower zadzwoń do Straży Miejskiej w Śremie i umów się telefonicznie na znakowanie Twojego jednośladu /nr tel. do Straży Miejskiej: 61 28 32 511, 505 151 417/.

Patrz także:

http://www.srem.policja.gov.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=2191&Itemid=19

http://www.srem.policja.gov.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=2187&Itemid=19

http://www.srem.policja.gov.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=2188&Itemid=19

plakat_rower_25.05.15r