Kolejny nieodpowiedzialny kierowca zatrzymany! Dziękujemy zgłaszającemu! - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Kolejny nieodpowiedzialny kierowca zatrzymany! Dziękujemy zgłaszającemu!

Data publikacji 17.08.2020

Śremscy policjanci zatrzymali kierującego Skodą Fabią, który miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie, uszkodził zaparkowanego opla i odjechał z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze zatrzymali też skrajnie nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy, a cała sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Pozytywna w tej historii jest na pewno postawa osoby zgłaszającej, która zawiadomiła Policję.

16 sierpnia br., o godz. 18.15, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w Śremie na Jezioranach kierujący samochodem uderzył w pojazdy i odjechał.

Sprawą zajęli się policjanci drogówki i dzielnicowi, którzy w Śremie na ulicy Staszica zatrzymali kierującego Skodą Fabią, 49-letniego śremianina. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy, miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy, a cała sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Zdecydowana większość kierowców nie wsiądzie za kierownicę pod wpływem alkoholu, ale niestety ciągle spotykamy tych, którzy narażają siebie i innych na ogromne niebezpieczeństwo. Sprawa z dnia wczorajszego to kolejny przykład takiej sytuacji. A pozytywna w tej historii jest postawa osoby zgłaszającej, która zawiadomiła śremską Policję. Dziękujemy za taką postawę. Wspaniale, że JESTEŚMY RAZEM!

/ Ewa Kasińska /