Policjanci w Łodzi zatrzymali poszukiwanego listem gończym - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Policjanci w Łodzi zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Data publikacji 04.05.2018

Kryminalni ze Śremu na terenie marketu w Łodzi zatrzymali poszukiwanego listem gończym, 22-letniego mężczyznę, który jeździł po kraju i ukrywał się. Teraz zatrzymany, który nie zgłaszał się do odbycia kary pozbawienia wolności, kilka miesięcy spędzi w Areszcie Śledczym w Poznaniu za popełnione w przeszłości przestępstwa kradzieży.

2 maja br. policjanci Wydziału Kryminalnego ze śremskiej Komendy, którzy specjalizują się w poszukiwaniach osób, udali się do Łodzi. Tam w jednym z marketów zatrzymali 22-letniego mieszkańca Śremu poszukiwanego listem gończym wydanym przez sąd w Poznaniu.

Kryminalni poszukiwali młodego śremianina od grudnia 2017 roku. W toku wykonywanych czynności ustalili, że jeździł po kraju, a obecnie ukrywa się w Łodzi. I to był właściwy trop. Podczas zatrzymania poszukiwany 22-latek, który akurat układał towar na półkach, był wyraźnie zaskoczony.

Zatrzymany najpierw doprowadzony został do śremskiej Komendy, a następnie trafił na kilka miesięcy do Aresztu Śledczego w Poznaniu za popełnione w przeszłości przestępstwa kradzieży.

/ Ewa Kasińska /