Komendant awansował policjantów - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Komendant awansował policjantów

Data publikacji 07.04.2021

Szef śremskiej Policji insp. Sławomir Jądrzak, wspólnie ze swoim I Zastępcą mł. insp. Konradem Bartłomiejczakiem, awansował trzech policjantów. Dwóm powierzył pełnienie obowiązków na najwyższych stanowiskach kierowniczych w Wydziale Prewencji, a trzeciemu powierzył pełnienie obowiązków Eksperta Zespołu ds. Kadr i Szkolenia.

Wczoraj (6 kwietnia), w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Śremie odbyła się skromna, uroczysta zbiórka, która przeprowadzona została z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Szef śremskich stróżów prawa insp. Sławomir Jądrzak, wspólnie ze swoim I Zastępcą mł. insp. Konradem Bartłomiejczakiem,  awansował trzech policjantów, którym powierzył pełnienie obowiązków na wyższych stanowiskach służbowych.

- Podkom. Piotrowi Grzelczykowi powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji.

- Podkom. Sebastianowi Tasiemskiemu powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji.

- Kom. Adamowi Kaźmierczakowi powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Eksperta Zespołu ds. Kadr i Szkolenia.

Komendant Jądrzak w swoim krótkim przemówieniu pogratulował policjantom awansu, który jest wynikiem tego, że bardzo dobrze i z zaangażowaniem realizują oni powierzone im zadania. Mówił też o nowych obowiązkach i wyzwaniach na wyższych stanowiskach, które związane są ze służbą społeczeństwu oraz wypełnianiem ważnej i odpowiedzialnej roli.

 Awansowanym GRATULUJEMY !

/ Ewa Kasińska /