Dzielnicowi zatrzymali 22-latka z narkotykami - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Dzielnicowi zatrzymali 22-latka z narkotykami

Data publikacji 21.03.2021

Śremscy dzielnicowi zatrzymali 22-latka z narkotykami. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do posiadania zabronionego towaru. Mimo młodego wieku był już notowany za przestępstwa narkotykowe. Wcześniej posiadał ziele konopi, amfetaminę oraz tabletki ecstacy oraz sprzedawał narkotyki, także małoletnim. Teraz jego kolejna sprawa również znajdzie swój finał w sądzie.

W miniony czwartek, 18 marca około godz. 18.00, dzielnicowi, którzy pełnili służbę w prawobrzeżnej części Śremu, zwrócili uwagę na mężczyznę, który na ich widok szybko cofnął się w bramę kamienicy. Kiedy policjanci podeszli do niego, to był wyraźnie zdenerwowany.

Okazało się, że 22-letni mieszkaniec jednej z wiosek w gminie Śrem miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do śremskiej Komendy. Dzielnicowi zabezpieczyli ziele konopi, które posiadał oraz charakterystyczną wagę elektroniczną.

Sprawę przejęli kryminalni. 22-latek jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Młody mężczyzna zatrzymany przez dzielnicowych z marihuaną już wcześniej, w 2019 roku w miejscu zamieszkania, posiadał nie tylko ten narkotyk, ale także amfetaminę i tabletki ecstasy. Sprzedawał narkotyki w Śremie nie tylko dorosłym, ale także małoletnim.

/ Ewa Kasińska /