Nagrody dla kierowców, czyli zakończenie akcji "Nie po oczach" - Sprawdzili samochody - KPP Śrem

Sprawdzili samochody

Nagrody dla kierowców, czyli zakończenie akcji "Nie po oczach"

Losowanie nagród zakończyło kolejną już edycję policyjnej akcji prewencyjnej "Nie po oczach", którą Komenda Powiatowa Policji w Śremie organizuje od 22 lat.

Przypomnijmy, że tegoroczna akcja „Nie po oczach” odbyła się 6 i 7 października. W tych dniach na terenie Stacji Kontroli Pojazdów, która mieści się w Śremie przy ulicy Sikorskiego, odbyło się bezpłatne sprawdzanie i ustawianie świateł, sprawdzanie stanu układu kierowniczego i hamulcowego, a także przegląd gaśnic. Ogółem przez dwa dni w przedsięwzięciu wzięło udział 169 kierowców z całego powiatu śremskiego.

Co roku nieodłącznym elementem naszej akcji jest losowanie nagród dla tych, którzy wzięli w niej udział.

Tegoroczne losowanie odbyło się we wtorek, 4 grudnia, w siedzibie firmy INTERmedi@, a uczestniczyli w nim: mł. insp. Konrad Bartłomiejczak I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Śremie, Piotr Ruta Wicestarosta Śremski oraz Bartosz Żeleźny Zastępca Burmistrza Śremu i jednocześnie Przewodniczący Rady Programu Bezpieczne Miasto.

Całość, jak zwykle, prowadził Tomasz Frąckowiak, który też rozmawiał z uczestnikami losowania o różnych aspektach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Lista osób nagrodzonych w naszej akcji znajduje się na stronach internetowych:

http://srem.naszemiasto.pl/artykul/policyjna-akcja-nie-po-oczach-juz-wiadomo-kto-otrzyma,4907046,artgal,t,id,tm.html

http://www.tydzien.net.pl/asp/pl_start.asp?xtyp=14&xmenu=1&schemat=&sub=1&menu=177&dzialy=177&typ=13&akcja=artykul&artykul=10061

Zostanie też opublikowana w "Tygodniu Ziemi Śremskiej", a  nagrody można odbierać w siedzibie firmy INTERmedi@, która mieści się w Śremie przy ul. Modrzewskiego 1a.

Ponadto o tym, kto wygrał będzie można usłyszeć w lokalnej telewizji "Tele Relax", której dziennikarz nagrywał całość losowania.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ORGANIZUJĄ Z NAMI AKCJĘ „NIE PO OCZACH”, A KIEROWCÓW ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU!

/ Ewa Kasińska /