Sprawdzili samochody

Nagrody i upominki dla kierowców, czyli zakończenie akcji "Nie po oczach"

Losowanie nagród zakończyło kolejną już edycję policyjnej akcji prewencyjnej "Nie po oczach", którą Komenda Powiatowa Policji w Śremie organizuje od 21 lat.

Przypomnijmy, że tegoroczna akcja „Nie po oczach” odbyła się 28 i 29 października. W tych dniach na terenie Stacji Kontroli Pojazdów, która mieści się w Śremie przy ulicy Sikorskiego, odbyło się bezpłatne sprawdzanie i ustawianie świateł, sprawdzanie stanu układu kierowniczego i hamulcowego, a także przegląd gaśnic. Ogółem przez dwa dni, mimo bardzo niesprzyjającej aury, w przedsięwzięciu wzięło udział 176 kierowców z całego powiatu śremskiego.

Co roku nieodłącznym elementem naszej akcji jest losowanie nagród dla tych, którzy wzięli w niej udział.

Tegoroczne losowanie odbyło się w czwartek, 23 listopada, w siedzibie firmy INTERmedi@, a uczestniczyli w nim: mł. insp. Konrad Bartłomiejczak I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Śremie, Janusz Przywara Wicestarosta Śremski oraz Adam Lewandowski Burmistrz Śremu i jednocześnie przedstawiciel Rady Programu Bezpieczne Miasto.

Całość, jak zwykle, prowadził Tomasz Frąckowiak, który też rozmawiał z uczestnikami losowania o różnych aspektach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Lista osób nagrodzonych w naszej akcji zostanie opublikowana w "Tygodniu Ziemi Śremskiej", a  nagrody będzie można odbierać w siedzibie firmy INTERmedi@, która mieści się w Śremie przy ul. Modrzewskiego 1a.

Ponadto o tym, kto wygrał będzie można usłyszeć w lokalnej telewizji "Tele Relax", której dziennikarz nagrywał całość losowania.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY CO ROKU ORGANIZUJĄ Z NAMI AKCJĘ „NIE PO OCZACH”, A KIEROWCÓW ZAPRASZAMY ZA ROK!

/ Ewa Kasińska /