Praktyczna podkładka - Prewencja - KPP Śrem

Praktyczna podkładka

dsc01518_pod_2013

 

Uczestnicy debaty, która 8 października odbyła się w Śremie w Zespole Szkół Politechnicznych otrzymali od nas podkładki. Wręczyliśmy je osobom obecnym na spotkaniu nie tylko po to, aby, z technicznego punktu widzenia, łatwiej było wypełnić ankietę.

Życie pisze różne scenariusze. Praktycznie każdy z nas może nagle znaleźć się w takiej sytuacji, kiedy potrzebny będzie numer telefonu do służby ratunkowej lub instytucji pomocowej. Wówczas podkładka „jak znalazł”. Jej tył jest pełen ważnych numerów telefonów. Podkładka jest w formacie A5, czyli takim, który zmieści się do kobiecej torebki, a mężczyzna może wrzucić ją np. do szufladki w aucie.

Przy projektowaniu przodu podkładki zainspirowaliśmy się plakatem promującym debaty z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Tak więc w tej części mamy symbolicznie przedstawionych mieszkańców powiatu śremskiego, których przez cały czas trwania debat będziemy przekonywali co do tego, że „Bezpieczeństwo naszym wspólnym celem i decydujmy wspólnie”. Przód podkładki zawiera też logo Rady Programu Bezpieczne Miasto. Ze środków finansowych Rady zapłaciliśmy za podkładki. Obok jest logo wielkopolskiej Policji promujące debaty i nasze logo.

Wszystkim uczestnikom debaty serdecznie dziękujemy za przybycie na spotkanie :)  Namawiamy Państwa do tego, aby w miarę możliwości nosić podkładkę lub też trzymać ją w miejscu łatwo dostępnym i widocznym dla domowników. Podczas organizacji następnych debat będziemy starali się o kolejne podkładki. 

Poniżej zdjęcie podkładki /przód i tył/.

dsc01518_pod_10.10.13