"Ja kontra Facebook" - Prewencja - KPP Śrem

"Ja kontra Facebook"

Do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Wielkopolski adresowana jest kolejna edycja konkursu pn. "Bezpieczny Internet".

Organizatorzy przedsięwzięcia, czyli:  Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu oraz Wydział Oświaty Urzędu Miasta Poznania serdecznie zapraszają młodzież do udziału w kolejnej edycji konkursu zatytułowanej tym razem "Ja kontra Facebook".

Jak podają organizatorzy celem konkursu jest: 

"Ukazanie wpływu społecznościowych portali internetowych na osobowość człowieka kreującego swój wizerunek na przykład, na Facebooku. Filmy prezentujące zarówno pozytywne, jak i negatywne oddziaływanie bardzo popularnej formy komunikacji społecznej pozwolą młodzieży na uświadamianie sobie w jakim zakresie Internet może oddziaływać na osobowość człowieka".

Szczegółowy regulamin konkursu oraz bliższe informacje na temat tego przedsięwzięcia znajdują się na stronie internetowej Zespołu Szkół Łączności w Poznaniu www.st.poznan.pl  -  zakładka  -  IV edycja Wielkopolskiego Konkursu Filmowego.

Zapraszamy młodzież ze szkół powiatu śremskiego do udziału w tym konkursie!!!