Do zabezpieczania mieszkań, domów i firm - Prewencja - KPP Śrem

Do zabezpieczania mieszkań, domów i firm

dsc05744_wystawa_01.04.2011Zapraszamy do obejrzenia Wystawy Zabezpieczeń Technicznych. Będziemy ją prezentowali podczas XII edycji Targów Edukacyjnych, które odbędą się 1 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie.

Wystawa składa się z siedmiu stendów prezentujących wzory certyfikowanych produktów i ich przykładowe wykorzystanie do zabezpieczeń - głównie okien i drzwi.

Warto dodać, że inauguracja mobilnej wystawy zabezpieczeń technicznych “Razem Bezpieczni” odbyła się 22 listopada 2010r. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu. Natomiast pomysł jej organizacji powstał w trakcie Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń “SECUREX 2010”. Wówczas do policjantów Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zwiedzający kierowali pytania dotyczące właśnie sprawdzonych rozwiązań technicznych do zabezpieczenia mieszkań, domów i firm. Jednym z efektów podjętej wówczas współpracy wielkopolskiej Policji z przedstawicielami Instytutu Techniki Budowlanej, Związku Producentów Okuć Budowlanych oraz Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych było przygotowanie wystawy, którą będziemy prezentowali teraz w Śremie.

W ramach działań z zakresu prewencji kryminalnej ekspozycja była już w tym roku wypożyczana i prezentowana przez różne jednostki Policji z garnizonu wielkopolskiego.

1 kwietnia br. prezentowaną przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Śremie ekspozycję będzie można obejrzeć w sali nr 211 na I piętrze śremskiej “jedynki” mieszczącej się przy ulicy Kochanowskiego, gdzie będzie odbywała się XII edycja Targów Edukacyjnych. ZAPRASZAMY !!!