Wspieramy XIX Finał WOŚP - Prewencja - KPP Śrem

Wspieramy XIX Finał WOŚP

dsc05525_xix_wopWspieramy XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dbamy o bezpieczeństwo wolontariuszy, przygotowaliśmy zestawy do licytacji, ...

Przypomnijmy, że  podinsp. Piotr Leciejewski Komendant Powiatowy Policji w Śremie został zaproszony przez Muzeum Śremskie do wykonania pracy techniką "Ebru" - turecką sztuką malowania na wodzie. Obok Komendanta prace / z motywem serca / wykonali także m. in.: Burmistrz Śremu Adam Lewandowski oraz Starosta Śremski Piotr Ruta. Muzeum Śremskie przyłączyło się do zbiórki pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i powstałe prace wystawiło na aukcjach internetowych. Na stronie internetowej www.muzeum.srem.pl znajdują się fotografie prac i linki do wszystkich aukcji.

Tradycyjnie już my także przygotowaliśmy zestawy do licytacji, które tym razem zawierają: Pyrki – maskotki wielkopolskiej Policji, kamizelki odblaskowe, publikację okolicznościową pt. „O stróżach prawa na Ziemi Śremskiej” wydaną przez KPP w Śremie, kubki i kalendarze.

Jak, co roku dbamy też o bezpieczeństwo wolontariuszy i  porządek podczas lokalnych finałów odbywających się dziś w: Śremie, Dolsku, Książu Wlkp. i w Brodnicy.

Poniżej na zdjęciu przygotowane przez nas zestawy do licytacji.

dsc05525_09.01.2011_