Najpopularniejszy dzielnicowy - Prewencja - KPP Śrem

Najpopularniejszy dzielnicowy

m._asp._grzegorz_bruss_14.01.10Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który odgrywa bardzo ważną rolę w życiu lokalnej społeczności. Jeżeli dzielnicowy pomógł Tobie albo Twoim najbliższym lub w jakikolwiek inny sposób wpłynął na Twoją pozytywną opinię o nim, to możesz na niego oddać swój głos w konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego.

Bardzo zależy nam na tym, aby dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Śremie byli znani lokalnej społeczności i postrzegani jako funkcjonariusze dbający o bezpieczeństwo i porządek. Oczekiwania społeczne wobec tego funkcjonariusza są powszechnie dość jasno określone – to ten policjant, który ma być obecny w swojej dzielnicy i ma pomagać mieszkańcom. Dlatego ogromnie ważne jest to, aby przypominać o tym, kto jest dzielnicowym w danym rejonie i jak można się z nim skontaktować. Komenda Powiatowa Policji w Śremie współpracując z lokalnymi mediami propagowała już wizerunki i dane teleadresowe swoich dzielnicowych, a także na bieżąco informowała o zmianach osobowych na tych stanowiskach. Takie informacje znajdują się też na stronie internetowej KPP w Śremie.Konkurs, dzięki formule w jakiej zostanie przeprowadzony, przypomni mieszkańcom powiatu śremskiego wszystkich dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Przypomni też o specyfice niełatwej służby policjanta – dzielnicowego jako funkcjonariusza, od którego wymaga się wszechstronności w zakresie wiedzy i umiejętności.

Konkursu rozpoczął się tydzień temu, w miniony czwartek i przeprowadzamy  go za pośrednictwem lokalnego tygodnika „Tydzień Ziemi Śremskiej”, gdzie przez okres około trzech miesięcy będą się ukazywały wizerunki i dane dot. poszczególnych dzielnicowych. W sumie w każdym numerze tygodnika zamieszczona zostanie prezentacja fotograficzna wszystkich dzielnicowych i dane opisujące jednego lub dwóch funkcjonariuszy. Obok prezentacji w każdym numerze będzie też kupon konkursowy do wycięcia zawierający następujące informacje: imię i nazwisko oraz adres zamieszkania głosującego czytelnika, imię i nazwisko dzielnicowego, na którego głosuje czytelnik oraz loga bądź herby partnerów współrealizujących przedsięwzięcie. Zainteresowani czytelnicy mogą wypełnione kupony wrzucać do skrzynek znajdujących się w miejscach sprzedaży gazety.  Planujemy, że uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem nagród czytelnikom i dzielnicowym odbędzie się w Klubie Relax Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

Poniżej zdjęcia wszystkich naszych dzielnicowych / kolejność jest przypadkowa /. Będziemy je przypominali na naszej stronie internetowej przez cały czas trwania konkursu, podając też informacje dot. poszczególnych policjantów. 

 dzielnicowi_14.01.10001

 asp. Piotr Jastrząbek - Rewir Dzielnicowych w Brodnicy

  dzielnicowi_14.01.10002

  asp. szt. Adam Kaźmierczak - Rewir Dzielnicowych w Śremie

 dzielnicowi_14.01.10003

 mł. asp. Bartosz Limański - Rewir Dzielnicowych w Śremie

  dzielnicowi_14.01.10004

  mł. asp. Grzegorz Bruss - Rewir Dzielnicowych w Śremie

 dzielnicowi_14.01.10005

 mł. asp. Krzysztof Tabatt - Rewir Dzielnicowych w Śremie

 dzielnicowi_14.01.10006

 mł. asp. Leszek Piorunowski - Rewir Dzielnicowych w Brodnicy

 dzielnicowi_14.01.10007

 mł. asp. Robert Obarski - Rewir Dzielnicowych w Książu Wlkp.

 dzielnicowi_14.01.10008

 mł. asp. Sławomir Siejek - Rewir Dzielnicowych w Śremie

 dzielnicowi_14.01.10009

 mł. asp. Waldemar Kwieciński - Rewir Dzielnicowych w Dolsku

  dzielnicowi_14.01.10010

 mł. asp. Zbigniew Juskowiak - Rewir Dzielnicowych w Śremie

 dzielnicowi_14.01.10011

 sierż. Krzysztof Kujawa - Rewir Dzielnicowych w Śremie

dzielnicowi_14.01.10012

 st. asp. Dariusz Dębski - Rewir Dzielnicowych w Dolsku

dzielnicowi_14.01.10013  

st. post. Dariusz Muślewski - Rewir Dzielnicowych w Książu Wlkp.