Śremska Policja na targach - Prewencja - KPP Śrem

Śremska Policja na targach

targi_edukacyjne_032

Śremscy policjanci i strażnicy miejscy wzięli udział w „XI Targach Edukacyjnych Śrem 2009”, które odbyły się w  Szkole Podstawowej nr 1. W trakcie trwania imprezy specjalnie przygotowaną policyjną ekspozycję targową odwiedzili nie tylko uczniowie, ale też nauczyciele i rodzice.

W tym roku śremscy stróże prawa znaleźli się w gronie ponad 50 wystawców z terenu powiatu śremskiego i powiatów ościennych.

 Mundurowi przygotowali ekspozycję targową, z której skorzystali nie tylko uczniowie, ale też nauczyciele i rodzice. Z dziećmi funkcjonariusze rozmawiali nt. bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach, a młodzież odwiedzająca policyjne stoisko interesowała się zasadami przyjęcia do Policji. Z kolei nauczyciele i rodzice radzili się w kwestii problemów wychowawczych.

Wszyscy odwiedzający policyjną ekspozycję, na którą zapraszał sierż. Pyrek maskotka wielkopolskiej Policji, otrzymywali materiały prewencyjne i oglądali emitowane na stoisku filmy prewencyjne oraz zdjęcia z realizowanych przedsięwzięć profilaktycznych.

targi_edukacyjne_017

targi_edukacyjne_020

targi_edukacyjne_042

targi_edukacyjne_035

targi_edukacyjne_013

targi_edukacyjne_026

targi_edukacyjne_008

targi_edukacyjne_005

  targi_edukacyjne_019

targi_edukacyjne_030

targi_edukacyjne_043