Zgłoszeń 105, a 46 dotyczyło przekraczania dozwolonej prędkości - Mapy zagrożeń - KPP Śrem

Mapy zagrożeń

Zgłoszeń 105, a 46 dotyczyło przekraczania dozwolonej prędkości

W marcu 2017 roku, za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, do Komendy Powiatowej Policji w Śremie wpłynęło 105 informacji od internautów. Aż 46 zgłoszeń dotyczyło przekraczania dozwolonej prędkości, z czego policjanci potwierdzili 22 wiadomości, a 15 jeszcze weryfikują.

Wszystkie sygnały od mieszkańców, które wpływają do Komendy Powiatowej Policji w Śremie za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, są przez policjantów skrupulatnie sprawdzane.

W marcu br. internauci przekazali nam 105 informacji.  Aż 46 zgłoszeń dotyczyło przekraczania dozwolonej prędkości, z czego policjanci potwierdzili 22 wiadomości, a 15 jeszcze weryfikują. Funkcjonariusze potwierdzili przekraczanie dopuszczalnej prędkości w Dolsku, Lucinach, Żabnie, Kiełczynku, Iłówcu, Mchach, Chwałkowie Kościelnym, Chrząstowie, Książu Wlkp.-ul. Wiosny Ludów, Śremie-ul. Szkolna, i w miejscowości Psarskie. Miejsca te zostały objęte policyjnymi kontrolami, a o efektach tych kontroli często informujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej i lokalnych mediów.

Cały czas zachęcamy do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i do zgłaszania nam  ujawnionych nieprawidłowości i naruszeń prawa. Wszystkie sygnały od internautów są przez śremskich policjantów skrupulatnie sprawdzane. W przypadku potwierdzenia zgłoszenia mundurowi podejmują czynności mające na celu wyeliminowanie danego zagrożenia.

W załączniku poniżej znajdują się dane z KMZB dot. powiatu śremskiego za okres 01-31.03.2017r.

/ Ewa Kasińska /

Pliki do pobrania