W Śremie doszło do tragicznego zdarzenia - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

W Śremie doszło do tragicznego zdarzenia

Data publikacji 26.11.2019

Dziś, w Śremie na ulicy Staszica doszło do tragicznego zdarzenia. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący Citroenem Berlingo, jadąc z kierunku ul. Grunwaldzkiej w stronę ul. Gostyńskiej, zjechał na prawe pobocze i uderzył w VW Polo oraz w przód prawidłowo zaparkowanego BMW. Nie żyje 68-letni mieszkaniec Śremu, który kierował citroenem. Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

26 listopada br., o godz. 10.50, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Śremie na ulicy Staszica.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem osobowym marki Citroen Berlingo, 68-letni mieszkaniec Śremu, na prostym odcinku drogi, jadąc z kierunku ulicy Grunwaldzkiej w kierunku ulicy Gostyńskiej, z nieustalonej przyczyny zjechał na prawe pobocze i uderzył prawym zewnętrznym lusterkiem w lusterko zaparkowanego VW Polo, a następnie w przód prawidłowo zaparkowanego BMW.

Nie żyje 68-letni śremianin, który kierował citroenem. Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

/ Ewa Kasińska /