Komendant uhonorował policjantów za wzorową służbę - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant uhonorował policjantów za wzorową służbę

Data publikacji 05.07.2019

Komendant Powiatowy Policji w Śremie wyróżnił dziewięciu policjantów za wzorowe wykonywanie zadań służbowych. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w sali konferencyjnej, którą zdobi fotografia wykonana z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej.

4 lipca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Śremie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której szef śremskiej Policji insp. Sławomir Jądrzak uhonorował 9 policjantów.

Nagrody pieniężne za wzorowe wykonywanie zadań służbowych w II kwartale 2019 roku otrzymali: nadkom. Michał Migodziński, asp. szt. Bartosz Limański, asp. Maciej Dąbek, mł. asp. Dawid Wojtkowski, st. sierż. Łukasz Bartkowiak, st. sierż. Marcin Dopierała, st. sierż. Jakub Haremza, st. sierż. Dawid Ratajczak i st. sierż. Dominik Kapała.

Komendant Jądrzak skierował do wszystkich uhonorowanych policjantów słowa podziękowania i uznania. Powiedział, że serdecznie gratuluje i cieszy się, że ma możliwość wyróżnić za wzorowe wykonywanie zadań służbowych. Odniósł się do konkretnych dokonań i profesjonalnie wykonywanych przez funkcjonariuszy zadań, aby podkreślić ich zaangażowanie i trud.

Uroczysta zbiórka odbyła się w sali konferencyjnej, którą od dwóch dni zdobi  pamiątkowe, grupowe zdjęcie policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Fotografia została wykonana z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej, aby w ten sposób symbolicznie uczcić doniosły i dla policyjnej formacji ważny jubileusz.

/ Tekst: Ewa Kasińska, foto: Krzysztof Tomaszewski /