Aktualności

W Komendzie szykujemy prezenty, odwiedziły nas MotoMikołaje, … - święta, idą święta

Data publikacji 13.12.2018

Choć w śremskiej Komendzie skupiamy się na sprawach służbowych, to i u nas czuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. To magia tych Świąt - szykujemy świąteczne prezenty w ramach akcji „Odkryj w sobie Św. Mikołaja”, odwiedzają nas MotoMikołaje, ubraliśmy choinkę i podzielimy się opłatkiem.

Zbliżają się wyjątkowe, bardzo rodzinne Święta Bożego Narodzenia.

Choć w Komendzie Powiatowej Policji w Śremie skupiamy się na realizacji policyjnych czynności oraz spraw, to i u nas czuć atmosferę tego pięknego czasu.

Już od kilku tygodni szykujemy prezenty dla podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w ramach akcji pn. „Odkryj w sobie Św. Mikołaja”.

6 grudnia br. policjanci śremskiej drogówki eskortowali przejazd MotoMikołajów z Zespołu Szkół Politechnicznych, którzy odwiedzali dzieci i śremskie instytucje, aby przekazać w prezencie pierniczki upieczone przez szkolnych kucharzy. MotoMikołaje odwiedziły także śremską Komendę, aby wręczyć nam te wyborne wypieki.

Dziś pracownice cywilne ubrały choinkę, która zdobi pięknie wyremontowaną salę konferencyjną, w której 20 grudnia podzielimy się opłatkiem.

/ Tekst: Ewa Kasińska, foto: Katarzyna Baksalary „Tygodnik Śremski” /