Sprawca uszkodzenia ustalony i zatrzymany - Aktualności - KPP Śrem

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawca uszkodzenia ustalony i zatrzymany

Data publikacji 17.01.2018

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie ustalili i zatrzymali 32-letniego sprawcę uszkodzenia drzwi na stacji paliw w Książu Wlkp. Mężczyzna kopnął w drzwi wejściowe i zbił szybę powodując straty w wysokości 4000 złotych. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

11 grudnia 2017 roku Komenda Powiatowa Policji w Śremie została powiadomiona o uszkodzeniu drzwi wejściowych jednej ze stacji paliw w Książu Wlkp.

Z zawiadomienia wynikało, że w nocy z 8 na 9 grudnia 2017 roku, kiedy stacja była zamknięta, nieznany sprawca zbił szybę w drzwiach powodując straty w wysokości 4000 złotych.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego. Praca operacyjna funkcjonariuszy, którym pomógł też zabezpieczony monitoring, doprowadziła do ustalenia i zatrzymania sprawcy uszkodzenia. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec gminy Śmigiel, którego policjanci zatrzymali 15 stycznia br. na terenie Kościana. Mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany. Przyznał się do uszkodzenia drzwi i teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

/ Ewa Kasińska /