KPP Śrem

Chcesz zgłosić? Skorzystaj ze wzoru!
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Jeżdżę wzorowo punkty sprawdzam cyfrowo
HIV/AIDS
FUNDACJA POMOCY WDOWOM I SIEROTOM PO POLEGŁYCH POLICJANTACH
Dopalacze kradną życie

Najczęściej czytane

 1. Podinsp. Robert Radajewski awansował do KWP w Poznaniu

  W Komendzie Powiatowej Policji w Śremie odbyło się uroczyste spotkanie związane z awansem podinsp. Roberta Radajewskiego do Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Policjantowi za lata ofiarnej służby w śremskiej Komendzie, profesjonalizm, trud i zaangażowanie podziękował szef śremskiej Policji insp. Sławomir Jądrzak wraz ze swoim Zastępcą mł. insp. Konradem Bartłomiejczakiem.

 2. Awanse dla policjantów i uczniów klas policyjnych

  W Komendzie Powiatowej Policji w Śremie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której awanse odebrali zarówno policjanci, jak i uczniowie klas policyjnych. Szef śremskiej Policji mianował funkcjonariuszy na wyższe stanowiska i wspólnie z Dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych wręczył młodzieży akty mianowania na kolejne stopnie w Korpusie Kadetów.

 3. Zalecenia dla osób odbywających kwarantannę w domu

  Każdego dnia śremscy policjanci jeżdżą do osób objętych kwarantanną, kontaktują się z nimi przez telefon i ustalają, jak się czują, czy czegoś im nie potrzeba. Z dotychczasowych policyjnych kontroli wynika, że kwarantanna w powiecie śremskim przebiega zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych. Dziś publikujemy ulotkę otrzymaną od służb sanitarnych, która zawiera zalecenia dla osób odbywających kwarantannę w domu.

 4. Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Skorzystaj ze wzoru!

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do Komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację pocztą tradycyjną lub mailem. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego doniesienia. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy Komendy. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną.

 5. Policja sprawdza przestrzeganie kwarantanny bezkontaktowo

  Każdego dnia śremscy policjanci jeżdżą do osób objętych kwarantanną, kontaktują się z nimi przez telefon i ustalają, jak się czują, czy czegoś im nie potrzeba. Kwarantanna przebiega zgodnie z zaleceniami służb sanitarnych.

 6. Tragiczny w skutkach wypadek na drodze relacji Brodnica - Przylepki

  Wczoraj, na drodze relacji Brodnica - Przylepki, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Nissan Micra na prostym odcinku drogi zjechała na prawe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

 7. Śremska policjantka Martyna Wawrzyniak - SPORTOWCEM ROKU 2019

  Zarząd Ludowego Klubu Sportowego Zawisza Dolsk uhonorował śremską policjantkę Martynę Wawrzyniak tytułem Sportowca Roku 2019. Funkcjonariuszka, która na co dzień pełni służbę w patrolówce, odnosi od lat spektakularne sukcesy na międzynarodowych zawodach w brazylijskim jiu-jitsu.

 8. Śremska Policja włączyła się w akcję charytatywną dla dzieci

  Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Śremie włączyli się w akcję charytatywną pn. „Odkryj w sobie Św. Mikołaja” i przygotowali prezenty dla dzieci objętych wsparciem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, które w listach napisały o czym marzą.

 9. Uwaga na #FakeNews!

  Apelujemy o rozsądek, odpowiedzialność i nie powielanie kłamstw - #FakeNews!

 10. Święto Policji 2019 roku w Śremie – 100. rocznica powołania Policji Państwowej

  18 lipca 2019 roku odbyły się jubileuszowe obchody Święta Policji w Śremie zorganizowane z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej. Policjanci i pracownicy śremskiego garnizonu bardzo uroczyście uczcili doniosłą i dla policyjnej formacji ważną rocznicę.