KPP Śrem

Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
PRACA W POLICJI
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Jeżdżę wzorowo punkty sprawdzam cyfrowo
HIV/AIDS
FUNDACJA POMOCY WDOWOM I SIEROTOM PO POLEGŁYCH POLICJANTACH
Dopalacze kradną życie

Najczęściej czytane

 1. Komendant uhonorował policjantów za wzorową służbę

  Komendant Powiatowy Policji w Śremie wyróżnił dziewięciu policjantów za wzorowe wykonywanie zadań służbowych. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w sali konferencyjnej, którą zdobi fotografia wykonana z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej.

 2. Na desce wypłynął na jezioro, ...

  25 czerwca br., o godz. 13.37, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że ktoś topi się w Jeziorze Grzymisławskim.

 3. Areszt dla podejrzanego - zagrażał sobie i rodzinie

  Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 35-letniego agresywnego awanturnika, który zagrażał sobie i swojej rodzinie. Sąd przychylił się do wniosku Policji oraz prokuratury i zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

 4. Z wypadku do aresztu

  Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem Audi A4 doszło nad ranem w święto Bożego Ciała, w miejscowości Psarskie. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Niestety, okazało się, że kierujący pojazdem jest nietrzeźwy, a pasażer auta poszukiwany, ponieważ nie zgłosił się do odbycia kary pozbawienia wolności. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

 5. Dwa razy złoto dla policjantki ze Śremu

  Martyna Wawrzyniak z Komendy Powiatowej Policji w Śremie dwa razy stanęła na najwyższym podium podczas „Open GI 2019 - Gi & No Gi Jiu Jitsu”, które odbyły się Luboniu. Policjantka, która na co dzień pełni służbę w patrolówce, po raz kolejny w historii tych zawodów została dwukrotną mistrzynią w brazylijskim jiu-jitsu, w kategoriach - kobiety niebieskie pasy Gi i No Gi. Tym samym w najwyższej formie zakończyła sezon i przygotowuje się do Pucharu Polski, który odbędzie się we wrześniu.

 6. Tragiczne w skutkach pływanie na desce

  Wczoraj, tuż przed godz. 21.00, zakończyły się poszukiwania młodego mężczyzny, który na Jeziorze Grzymisławskim pływał na desce typu SUP, przewrócił się i zniknął w wodzie. Ciało mężczyzny zostało odnalezione.

 7. Policjanci przekazali i zbierają karmę dla gajowych ogonków

  Prawie 20 kilogramów karmy przekazali dziś policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie dla piesków ze Schroniska dla zwierząt w Gaju. To pierwsza partia przekazanego pożywienia, bowiem w śremskiej Komendzie, wspólnie z Zarządem Terenowym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów, zorganizowano letnią zbiórkę karmy dla czworonogów.

 8. Z dziećmi i młodzieżą o bezpieczeństwie podczas wakacji

  Śremska Policja przygotowuje się do działań związanych z zabezpieczeniem sezonu letniego. Dlatego też policjanci przez ostatnie tygodnie odwiedzali szkoły i inne miejsca, gdzie odbywały się przedsięwzięcia dla najmłodszych. Uczniowie gościli też w śremskiej Komendzie Policji. A wszystko po to, aby z dziećmi i młodzieżą rozmawiać o tym jak bezpiecznie spędzić wakacje.

 9. Przyjechał „stopem” do Śremu, aby ukraść komputer

  Dużą czujnością wykazał się właściciel jednego ze śremskich sklepów, który ujął sprawcę usiłowania kradzieży komputera. 37-letni mieszkaniec Gostynia, który przyjechał do Śremu autostopem na tzw. gościnne występy, trafił w ręce policjantów. Następnie usłyszał zarzut i teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

 10. W upalny dzień pozostawił pieska w samochodzie

  Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie prowadzą postępowanie w sprawie znęcania się nad psem, który w upalny dzień pozostawiony został w zamkniętym samochodzie. Do uratowania zwierzęcia przyczyniła się informacja przekazana do Straży Miejskiej przez przypadkowego przechodnia oraz wybicie szyby w aucie przez pracownika schroniska. Właściciel czworonoga usłyszy zarzut znęcania się nad pieskiem i sprawa znajdzie swój finał w sądzie.