KPP Śrem

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
PRACA W POLICJI
Jeżdżę wzorowo punkty sprawdzam cyfrowo
„Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”
Kontrole autokarów

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji 2017 w Śremie

  „ … Szanowne policjantki i policjanci, w tym szczególnym dniu składam Wam wyrazy najwyższego uznania i podziękowania za rzetelną i ofiarną służbę. Wasz trud i oddanie są godne najwyższego szacunku bowiem często działacie w trudnych, nie wolnych od napięć i stresów warunkach, podejmując pod wpływem presji czasu i nieprzewidzianych sytuacji, błyskawiczne decyzje, od których zależy życie i zdrowie ludzkie …” – powiedział insp. Sławomir Jądrzak Komendant Powiatowy Policji w Śremie zwracając się do funkcjonariuszy naszej jednostki podczas obchodów Święta Policji zorganizowanych z okazji 98 rocznicy powołania Policji Państwowej.

 2. Święto Policji 2017 w Śremie - w obiektywie dziennikarzy

  Jest taki jeden dzień w roku, który dla naszej formacji jest bardzo ważny i wyjątkowy. To Święto Policji. Obchody tegorocznego Święta Policji w Śremie zostały uwiecznione m. in. w obiektywie Katarzyny Baksalary z „Tygodnika Śremskiego” i Michała Czubaka z „Tygodnia Ziemi Śremskiej”. Wróćmy jeszcze raz do tych chwil …

 3. Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Manieczkach. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca audi zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z ciężarówką. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca audi oraz 7-letnia pasażerka tego auta. Obecnie kryminalni badają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

 4. Medal, odznaka i awans dla śremskich policjantów

  Podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji, które odbyły się w Poznaniu, MEDALEM ZŁOTYM ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ odznaczony został asp. szt. w st. spoczynku Grzegorz Bruss, BRĄZOWĄ ODZNAKĄ „ZASŁUŻONY POLICJANT” uhonorowany został asp. szt. Maciej Głochowiak, a na stopień INSPEKTORA POLICJI mianowany został mł. insp. Sławomir Jądrzak.

 5. Święto Policji 2017 roku w Śremie

  Z okazji 98 rocznicy powołania polskiej Policji Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak organizuje uroczystość Święta Policji 2017r.

 6. Święto Policji 2017 w Śremie - echa naszej uroczystości na małym ekranie

  Po naszym Święcie Policji, na które, jak co roku zaprosiliśmy też dziennikarzy lokalnych mediów, m. in. na małym ekranie ukazała się relacja z tej uroczystości. Stanowi ona swoiste uzupełnienie do prezentowanego już na naszej stronie internetowej materiału dotyczącego Święta Policji 2017 w Śremie.

 7. Tragiczny finał poszukiwań

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie prowadząc poszukiwania zaginionego 42-mieszkańca Śremu znaleźli zwłoki tego mężczyzny.

 8. Sprawca kolizji dachował, ale nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń

  Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego pracowali dziś na miejscu kolizji drogowej, do której doszło w miejscowości Psarskie na ul. Sikorskiego. Sprawca zdarzenia dachował, ale na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

 9. Kolejni kierujący pod wpływem alkoholu wyeliminowani z ruchu

  Trwają działania Bezpieczne Wakacje 2017. W ramach akcji śremscy policjanci dbają o bezpieczeństwo w ruchu drogowym i kontrolują m. in. stan trzeźwości kierujących różnymi pojazdami. W ciągu ostatnich dni mundurowi wyeliminowali z ruchu kilku kierujących pod wpływem alkoholu, którzy stanowili zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

 10. Policjanci na obozach i koloniach rozmawiają o bezpieczeństwie

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie w ramach działań pn. „Zabezpieczenie Sezonu Letniego 2017” spotykają się z dziećmi, które wypoczywają w ramach różnych zorganizowanych form wypoczynku. Mundurowi ostrzegają i informują, a wszystko po to, aby najmłodsi bezpiecznie spędzili wakacje.