KPP Śrem

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
PRACA W POLICJI
Jeżdżę wzorowo punkty sprawdzam cyfrowo
HIV/AIDS

Najczęściej czytane

 1. Komendant uhonorował policjantów

  Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak mianował i powierzył obowiązki policjantom na wyższych stanowiskach służbowych, podwyższył funkcjonariuszom dodatki, a także wręczył im nagrody za wzorowe wykonywanie zadań służbowych. Szef śremskich stróżów prawa w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu podziękował także za lata ofiarnej służby przechodzącemu na emeryturę podinsp. Ireneuszowi Walczakowi.

 2. "Kryształowa Gwiazda ze Wstęgą" i "Kryształowa Gwiazda" dla policjantów ze Śremu

  St. sierż. Łukasz Góra i st. sierż. Maciej Glinkowski z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zostali dziś uhonorowani prestiżowymi wyróżnieniami - „Kryształową Gwiazdą ze Wstęgą” i „Kryształową Gwiazdą”, które przyznaje się za ratowanie zdrowia i życia ludzkiego. Policjantom gratulacje złożyli: Komendant Powiatowy Policji w Śremie insp. Sławomir Jądrzak oraz jego Zastępca mł. insp. Konrad Bartłomiejczak.

 3. Policjanci przeciwko przemocy wobec kobiet

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie, na czele z szefem śremskich stróżów prawa insp. Sławomirem Jądrzakiem oraz jego Zastępcą mł. insp. Konradem Bartłomiejczakiem, włączyli się w międzynarodową kampanię „Biała Wstążka”, która odbywa się w ramach światowych 16 Dni Akcji Przeciw Przemocy ze względu na Płeć.

 4. Policjanci i pracownicy śremskiej Komendy przygotowali dla dzieci wymarzone prezenty

  Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Śremie włączyli się w akcję charytatywną pn. „Odkryj w sobie Św. Mikołaja” i przygotowali prezenty dla niepełnosprawnych dzieci, które w listach napisały o czym marzą.

 5. „Szpikowa paczka” ze Śremu - dar serca dla chorych

  Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Śremie we współpracy z Klubem Relax Spółdzielni Mieszkaniowej i szeregiem innych, śremskich instytucji wsparli akcję „Policyjnych Krewniaków” i stworzyli „Szpikową paczkę” dla osób chorych onkologicznie i ich rodzin.

 6. Podinsp. Ireneusz Walczak przeszedł na emeryturę

  1 grudnia, w sali konferencyjnej naszej jednostki, odbyło się uroczyste spotkanie związane z przejściem na emeryturę podinsp. Ireneusza Walczaka, który ponad 30 lat pracował na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Doświadczony funkcjonariusz wiele ciepłych słów uznania usłyszał od insp. Sławomira Jądrzaka Komendanta Powiatowego Policji w Śremie.

 7. Dzielnicowa po służbie zatrzymała złodzieja

  Sierż. Daria Góra z Komendy Powiatowej Policji w Śremie w czasie wolnym od służby, będąc w markecie, zatrzymała złodzieja. Dzielnicowa wykazała się czujnością i pokazała, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. Dzięki niej amator cudzego mienia odpowie za swój czyn przed sądem.

 8. Policjanci oddali hołd tym, którzy odeszli

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie wspólnie z policyjnymi emerytami, rencistami i ich rodzinami, podczas uroczystej mszy św., oddali hołd tym funkcjonariuszom, którzy odeszli.

 9. Kable do specjalistycznych poszukiwań

  Firma, która na terenie powiatu śremskiego szuka ropy naftowej i gazu ziemnego dwukrotnie w ciągu ostatnich tygodni zawiadomiła śremską Policję o tym, że skradziono jej specjalistyczne kable rozłożone na powierzchni ziemi w lesie między Książem Wlkp. a Zaborowem oraz przy drodze w Chrząstowie.

 10. Sprzedawał i posiadał amfetaminę-został zatrzymany

  Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie, którzy pełnili służbę w Manieczkach, zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Brodnica, który posiadał przy sobie 6 woreczków z amfetaminą. W toku realizacji sprawy okazało się, że mężczyzna wcześniej, kilka razy sprzedał ten narkotyk różnym osobom, także swojemu synowi. 43-latek usłyszał zarzuty dotyczące sprzedaży i posiadania amfetaminy. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.