Komenda Powiatowa Policji w Śremie
Bieżące wydarzenia
Komendant w Telewizji Relax | Drukuj |
Autor: Ewa Kasińska   
25.04.2014.
-telerelax

Mł. insp. Zbigniew Rogala Komendant Powiatowy Policji w Śremie odwiedził redakcję lokalnej telewizji Tele Relax.

…więcej
 
Apelujemy do seniorów i nie tylko | Drukuj |
Autor: Ewa Kasińska   
25.04.2014.
intro_policji1

Złodzieje podając się za przedstawicieli firmy montującej czujniki gazu weszli do mieszkania seniora i ukradli mu pieniądze. Po raz kolejny apelujemy o rozwagę i ostrożność podczas wpuszczania do mieszkań nieznanych osób. W takich przypadkach koniecznie trzeba się najpierw upewnić kto wchodzi nam do domu, bowiem skutki braku czujności mogą być bardzo odczuwalne dla naszego portfela.

…więcej
 
Gdyby nie podinsp. Robert Białowąs i asp. szt. Krzysztof Adamski mogłoby dojść do tragedii | Drukuj |
Autor: Ewa Kasińska   
23.04.2014.
intro_policji1Gdyby nie podinsp. Robert Białowąs i asp. szt. Krzysztof Adamski, dyżurni śremskiej Policji,  mogłoby dojść do tragedii. Jeden z nich na stanowisku kierowania negocjował z mężczyzną, który poinformował go, że chce popełnić samobójstwo, a drugi, w czasie wolnym, prosto z domu, jako były dzielnicowy, pojechał do tego samego mężczyzny, aby ratować mu życie.
…więcej
 
Było dość spokojnie, ale pracowicie | Drukuj |
Autor: Ewa Kasińska   
22.04.2014.

intro_policji1 To był dość spokojny świąteczny weekend, ale dla nas pracowity. Nie odnotowaliśmy poważnych wypadków drogowych ani też poważnych zdarzeń kryminalnych. Jednak policjanci wykonywali szereg czynności służbowych w związku z zaistniałymi kolizjami drogowymi, zatrzymali trzy osoby do sprawy uszkodzenia lusterek od samochodów, ujawnili kierującego pod wpływem alkoholu, nieletniego z marihuaną, a wczoraj interweniowali w związku z szarpaniną między nieletnimi, do której doszło podczas „polewania się wodą”. 

…więcej
 
Kolizja z udziałem czterech pojazdów - wyglądało groźnie | Drukuj |
Autor: Ewa Kasińska   
16.04.2014.
_16.04.2014_3

Śremscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze 434. Na początku wyglądało to groźnie, ale na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała i policjanci zakończyli sprawę w postępowaniu mandatowym. Niemniej jednak ponownie apelujemy o czujność i ostrożność na drodze, także w kontekście świątecznych wyjazdów.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 1240
Święto Policji 2014 r.
policja_2014r
Policja dawniej i dziś
historia_800x5631
stopagresjidrogowej-kwp1 

logo_p

debaty społeczne
_sztandar_10.09.10r
Racism. Say it. Fight it.

bezpieczne_wakacje

116111
dobor
z_skrzynka.jpg