Komenda Powiatowa Policji w Śremie
Bieżące wydarzenia
Podziękowania i życzenia, czyli wracamy do uroczystych obchodów Święta Policji w Śremie | Drukuj |
Autor: Ewa Kasińska   
31.07.2014.

„ … Służba w Policji jest związana z codziennym poświęceniem, odwagą i narażaniem życia dla ratowania innych. Przyjmując na siebie obowiązek niesienia pomocy, wykazujecie Państwo swój profesjonalizm i ogromne zaangażowanie … „- to tylko wybrane zdania z adresu okolicznościowego, który otrzymaliśmy z okazji tegorocznego Święta Policji od Starosty Śremskiego. Dziś prezentujemy część otrzymanych adresów i dziękujemy wszystkim, którzy w tym szczególnym dniu zechcieli być razem z nami.

…więcej
 
Komendant Główny Policji: poprawia się stan bezpieczeństwa w Polsce | Drukuj |
Autor: Komenda Główna Policji / EK   
30.07.2014.

W ciągu ostatnich lat systematycznie poprawia się stan bezpieczeństwa, a większość Polaków dobrze ocenia służbę policjantów - powiedział w sobotę komendant główny policji gen. insp. Marek Działoszyński podczas uroczystości Święta Policji w Warszawie.

…więcej
 
Premier na Święcie Policji: macie wsparcie państwa | Drukuj |
Autor: Komenda Główna Policji / EK   
30.07.2014.

Dla przygniatającej większości Polaków słowo „Policja” jest synonimem słowa „bezpieczeństwo”. Chcę was zapewnić, że niezależnie od sytuacji, w jakiej się czasami musicie znaleźć, niezależnie od środków i narzędzi, jakich musicie czasami użyć, władza publiczna, państwo polskie, będzie po waszej stronie - powiedział premier Donald Tusk podczas obchodów 95-lecia polskiej Policji.

…więcej
 
KGP - Centralne Obchody Święta Policji | Drukuj |
Autor: Komenda Główna Policji / EK   
30.07.2014.

Wręczenie nominacji i odznaczeń, promocja absolwentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz wyróżnienie laureatów konkursu „Policjant, który mi pomógł” – to najważniejsze punkty Centralnych Obchodów Święta Policji. Podczas policyjnego święta warszawiacy mogli zobaczyć na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego defiladę pododdziałów i uczestniczyć w uroczystości zmiany posterunku honorowego przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

…więcej
 
Marihuana w kieszeniach i w torbie od laptopa | Drukuj |
Autor: Ewa Kasińska   
29.07.2014.
marihuana_29.07.141

Podczas minionego weekendu policjanci prewencji dwukrotnie znaleźli narkotyki. Posiadali je młodzi mężczyźni, mający 16 i 23 lata. Sprawy znajdą swój finał w sądzie.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 1284
Święto Policji 2014 r.
policja_2014r
Policja dawniej i dziś
historia_800x5631
stopagresjidrogowej-kwp1 

logo_p

debaty społeczne
_sztandar_10.09.10r
Racism. Say it. Fight it.

bezpieczne_wakacje

116111
dobor
z_skrzynka.jpg